Спека шкідлива для здоров’я?

Як всі чекають літа, особливо після затяжної зими, яка вже так набридла, що хоч вовком вий. І як тільки починаються теплі дні, настрій піднімається практично в кожного. Але пораділи декілька тижнів і починається нова проблема: спека. Так, це дійсно важко, особливо при львівському кліматі, який відзначається дуже високою вологістю. А ще й розігрівається асфальт, додають екстріму, сонячні промені ніби пронизують… І тут Ви заходите в магазин, де працює кондиціонер. Таке враження, що взагалі б там і залишився, бо після такої жари він стає незамінною благодаттю. І починаєш мимоволі замислюватись про його користь і шукати всі можливі переваги.

Відомо, що люди із слабкою судинною системою важко переносять різку зміну погоди (відповідно і тиску), спеку, холод і високий рівень вологості. Несприятливі умови для їхнього здоров’я змушують шукати способів, як від них вберегтись. Одним з найкращих вирішень даної проблеми являється встановлення якісних вентиляційних систем та кондиціонерів. Зараз їх можна купити у кожному супермаркеті техніки чи наприклад тут. Наші державні стандарти лише на папері передбачають обов’язкове дотримання норм по проектах та будівництву. Насправді, міста просто переповнені новобудовами та будинками старого фонду, в яких взагалі відсутні вентиляційні системи.

В усьому світі (до уваги беруться здебільшого країни середнього та вищого світу) чиновники дбають про те, щоб не тільки не створювати аварійних ситуацій, а й покращити комфорт жителям. Там навіть уявити не можуть, що багатоквартирний будинок може бути без відповідних систем. Це просто нонсенс і за таке можуть посадити за грати: і того, хто спроектував, і тих, хто дав дозвіл.

В нашій країні процвітає корупція, тому купити можна все і всіх. А про здорову націю можна говорити як про Утопію. Дуже багато гіпертоніків  просто страждають в літню пору і докладають всіх зусиль і фінансів, щоб хоч якось полегшити ситуацію. Тисячі людей в жару потрапляють до лікарень і їх наступного дня виписують, так як стаціонарне лікування не потрібне, а зарадити лікарі нічим не можуть. Кожен турбується сам про себе. Тому якщо у Вас проблеми з тиском, судинами чи ще чимось, не сподівайтесь на чиюсь допомогу. Краще самі вирішуйте це питання, при чому чк омога скоріше.

Як кажуть, “береженого Бог береже”. І це чиста правда. Не терпіть незручності, рятуйтесь своїми силами. Так, це вартує не зовсім малих грошей, але краще так, ніж потім проходити тривалі лікування і жахливо себе почувати. На таких речах неможна економити. Так, можливо все вище сказане схоже на агітацію, але це не так. Просто пропозиція оптимального варіанту в певних умовах. Будьте здорові і піклуйтесь про себе та своїх близьких.

 


Понравилась статья поделись с друзьями

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Яндекс.Метрика